Walne Zgromadzenie Członków

Miło nam poinformować, że w sobotę 10 czerwca 2017 odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Koła Nemrod poprzedzone treningiem strzeleckim na strzelnicy w Starachowicach.

Zarówno trening strzelecki jak i samo zebranie przebiegły w bardzo przyjaznej atmosferze. Podczas treningu członkowie naszego koła mogli skorzystać z obiektów strzelnicy w Starachowicach podnosząc swoje umiejętności w technice strzelania do rzutek, zająca czy też dzika w przebiegu. Oczywiście zawsze można było liczyć na pomoc bardziej doświadczonych kolegów często poprzedzoną niekoniecznie konstruktywną krytyką :).

Szczególne podziękowania należą się koledze Jarkowi Bezakowi, który bezinteresownie pomagał pozostałym kolegom w prawidłowym przystrzeleniu broni.

Po zakończonym treningu udaliśmy się na zebranie gdzie w liczbie 48 członków oraz trzech stażystów obradowaliśmy przez ponad 3 godziny. Obrady toczyły się w gorącej ale jakże przyjaznej atmosferze. W dyskusjach brali udział zarówno wieloletni członkowie naszego Koła jak i Ci którzy zostali w nasze szeregi przyjęci stosunkowo niedawno.

Z opinii kolegów, którzy uczestniczyli w Walnych Zgromadzeniach w różnych kołach łowieckich wynikało, że Koło Nemrod prowadzi obrady na bardzo wysokim i merytorycznym poziomie, co  mocno odstaje od do tej pory zdobywanych doświadczeń z innych kół. Były to bardzo budujące opinie.